www.wmbf.pl

Z powodu wakacji i dużej ilości wyjazdów informacje na stronie pojawiają się niestety z lekkim opóźnieniem. Tym samym mamy problemy z szybszym reagowaniem na wszelakiego rodzaju spam na forum, za co z góry przepraszamy. Przez cały następny miesiąc prawie każdy z Nas wyjeżdża i bardzo trudno będzie utrzymać porządek jak i systematyczność news’ów. Nie wyklucza to jednak tego, że do końca wakacji forum będzie pilnował co najmniej jeden członek team’ u w poszczególnych odstępach czasu. Do zakończenia Naszego wakacyjnego eventu pozostał jedynie miesiąc. Przypominamy, że nadal czekamy na Wasze filmy konkursowe. Tegoroczną nagrodą są elementy ze sklepu „BrickArms”, więc jest o co walczyć.

Jeżeli zauważyliście nagłówek newsa, to już pewnie wiecie o co chodzi. Niedawno podczas mojej wizyty w Warszawie miałem przyjemność spotkać się z pkmovies’ em i CrazyEd’ em po raz pierwszy. Chodź znamy się już dość sporo, nie mieliśmy możliwości aby zrobić to wczesniej. „Meeting” uhonorowaliśmy zdjęciem naszych Sig-Figów na tle Pałacu Kultury. Muszę przyznać, że to bardzo mili goście. Dziękuje za wspólnie spędzony czas i mam nadzieje, że zobaczymy się jeszcze nie raz.

Z powodu konieczności dopasowania zdjęcia do okna, musiałem je zmniejszyć, co automatycznie spowodowało spadek jakości fotografii. Pod tym linkiem znajdziecie obraz w dużo większej rozdzielczości: Kliknij

Pozdrawiam Sshadow

Kategorie: Ciekawostki, Wydarzenia