Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/server143439/ftp/nowa/wp-content/themes/Myst - Przerobiona/functions.php on line 0
Strangers III – kolejny krok w nieznane :

www.wmbf.pl

Bionicle28 zaszczycił Nas swoim najnowszym brickfilmem z serii pt.: „Strangers”. Jest to już trzecia część kontynuacji brickfilmu noszącego ten sam tytuł. Cała już ”studowa trylogia” – „Strangers”  jak sama nazwa wskazuje, opowiada o nieznajomych istotach, które w dziwacznych okolicznościach pojawiają się w różnych miejscach, niosąc za sobą zagadkę, strach, a nawet śmierć.

(Jeżeli ktoś nie oglądał poprzednich części, może przeczytać poniższy tekst oznaczony SPOILER, w celu ich szybkiego streszczenia) Pod streszczeniem znajdują się linki do oryginałów.

SPOILER- Pierwsze dwie części obrazują nam od czego to wszystko się zaczęło i kto był pierwszą ofiarą nieznajomych. Autor nie ujawnił jak dotąd, skąd wzięły się ów potwory, utrzymując przy nich aurę tajemniczości.  Głównym bohaterem w pierwszej części „Strangers” jest zwyczajny człowiek, który cieszy się naturą podczas spaceru w pobliskim lesie, jednak do pewnej chwili. Świat pełen kolorów, staje się nagle mroczny i czarno-biały. Mężczyzna ginie w nieznanych okolicznościach porawny przez grupę tajemniczych istot. W drugiej części, sprawą zajmuje się policja, która odnalazła ciało i przechowuje je w bezpiecznym miejscu. Głównym bohaterem natomiast staje się prowadzący pewne lewe interesy osobnik, który przypadkowo przejeżdżał obok miejsca zabójstwa. Bohater w trakcie jazdy samochodem zauważa dziwną postać obok drogi, po czym postanawia zatrzymać się i to sprawdzić, niestety bez skutków.  W tym czasie jednostka, która mignęła w oczach mężczyzny, okazuje się obserwować go przez dłuższy czas, a następnie zaczyna go śledzić. -SPOILER

Oto i linki do poprzednich części: PART I, PART II

Najnowszy film przedstawia dalszy ciąg śledztwa dwójki policjantów pod maską FBI oraz poczynania świadka pojawienia się nietypowej postaci obok drogi.

Jeżeli chodzi o sam brickfilm, jest jednym z lepszych jakie ostatnio miałem przyjemność obejrzeć. Jest wyjątkowy ze względu na ujęcia, fabułę, a przede wszystkim styl kinowy zwany cinematographic style, co jest ogromnym plusem w brickfilmach. Tak więc gorąco zapraszam do oglądania!

Pozdrawiam! Paweł Kamiński (pkmovies92), świeżo po zdanej maturze! 😀

Kategorie: Cinematografia, Filmy, LEGO