www.wmbf.pl

To znowu ja Reptile.

Po raz drugi już oceniam wasze i tylko wasze prace a to moja opinia:

Miejsce Pierwsze: Ziemek2044 i film „Holding The Gun – Lego movie

Fabuła: Odnosi się do kolesia który ma doła i postanawia popełnić samobójstwo, jednak jak już dochodzi co do czego to wyrzuca broń z wieżowca (nie kapuje… po co on wchodził na ten budynek skoro chciał się zastrzelić?)

Animacja: Animacja na wysokim poziomie, set desing raczej nie potrzebny w tym filmie ale razi w oczy brak jakichkolwiek detali do tego denerwuje mała rozdzielczość, na plus jest to że zostały zastosowane fajne tricki takie jak przejaśnione zdjęcia pasujące do sytuacji a także falujące włosy i jeszcze kilka fajnych scen.

Dźwięk: Muzyka pasuje do całej sytuacji… nic dodać nic ująć.

Miejsce Drugie: ZombieFlowchart i „film niemy

Fabuła: Hmmm… fabuła jakoś za bardzo rozbudowana nie jest ale pasuje do tematu SHORT’a.

Animacja: W stosunku do poprzednich filmów to animacja polepszyła się w dużym stopniu do tego dodany efekt czarno biały, na minus jest to że set desing tak jak u ziemka jest masakryczny a to co już jest mocno się trzęsie do tego w pewnych momentach kamera ciut drga.

Dźwięk: Muzyka strasznie mi się podobała i pasowała do filmu.

Podsumowanie:

Szczerze to oczekiwałem że nagracie to zupełnie inaczej… bez muzyki, bez napisów i z figurką mima z minifigures a do tego czarno biały efekt. Co do wyników to: Fabułą u was obojga mi pasuje z tym że ziem trochę podpadł mi z tym wieżowcem, animacja u ziemka jest znacznie lepsza niż u zombiego i do tego zastosowane fajne sceny, dźwięk… nie ma co rozkminiać.

Pozdrawia ciutkę zawiedziony Reptile ;(

Tekst – Reptile
Obrazki i przekształcenie na HTML – pkmovies92