www.wmbf.pl

Witajcie, z tu ziemek2044.

W tym miesiącu miałem przyjemność oceniać Wasze horrrrrrrorrrrrowe prace. Zapewne z niecierpliwością czekacie (ZF i Reptile pewnie najbardziej) na wyniki…
Dobra, bez zbędnych ceregieli, lecimy:

Laureatem uroczystego pierwszego miejsca zostaje…:
Reptile ze swoim filmem pt. „Short: Horror„!

A teraz moja opinia nt. tego filmu:

Świetna animacja chodzenia w połączeniu z horrorową „fabułą” i idealnie zsynchronizowaną i dobranymi sound effect’ami dawały bardzo dobry efekt ogólny. Już od 15 sekundy filmu wiadomo było, że to horror. Szkoda trochę tego dubbingu z postala, ale, never mind; wyszło ładnie!

A na drugim miejscu plasuje się:
ZombieFlowchart z pracą pt.”Straszny las„!

Opinia?
Swoją sztukę animacji naprawdę poprawiłeś od pierwszego filmu, który widziałem na Twoim kanale 😉 Już po samym tytule wiadomo, że to jest thriller lub horror, a pierwsza kwestia właściwie wyjaśnia wszystko. W filmie widać też nutkę humoru, który śmieszy, a to doceniam. A do czego mogę się przyczepić? Radziłbym Ci podwyższyć nieco jakość zdjęć, a do lampy przyczepić białą kartkę A4, lub NAWET w radykalnym przypadku zakupić drugą lampę z białym światłem! Nieco też mógłbym przyczepić się do głosu, gdyż brzmi on zbyt… młodo, więc radzę download’nąć Audacity.
Aha, no i jeszcze świetnie zrobione ognisko i minifigi, jak ich określiłeś, Mrocznych guy’ów. 🙂

Pozdrawiam, pozdrawiam, a także dziękuję 😀 Gratuluję uczestnikom tego SHORT’a, szacun, że w ogóle znaleźliście na to czas!

Tekst – Ziemek2044 (Ziemek17)
Obrazki i przekształcenie na HTML – pkmovies92