Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/server143439/ftp/nowa/wp-content/themes/Myst - Przerobiona/functions.php on line 0
Scenografia :

www.wmbf.pl

„Brickfilm to nie MOC, jednak każdy najmniejszy szczegół ma znaczenie”

Powszechnie panuje przekonanie, że „study” powinny być widoczne. Tyle, że w świecie budowniczych od paru ładnych lat standardem jest przykrywanie ich. Wyjątkiem powinny być płaszczyzny, po których poruszają się ludziki ,jako że łatwiej jest dzięki temu animować.

Stud – górna część klocka, odpowiedzialna za jego połączenie z innym elementem

Pierwszym krokiem będzie próba dopasowania scenografii pod klimat całego tworzonego filmu, nie bój się eksperymentować i pamiętaj o dobrej zabawie. Przeszukaj dokładnie swoją kolekcję i wybierz interesujące Cię elementy tak, aby oddawały ducha całej produkcji. Skup się najlepiej na miejscach widocznych w kadrze i tam wykorzystaj swoją twórczość. Jeżeli masz mniejszą ilość elementów, a w twojej głowie tkli się pomysł na całą scenerie miasta, pamiętaj że w filmie widz ogląda tylko część całej makiety, co może pozwolić na swobodne manewrowanie skalą obiektów i ich wyróżnianiem.

Jeżeli chodzi o brickfilm, to najlepiej strzeż się używania elementów spoza świata LEGO, liczy się jednak pomysł i kreatywność, dlatego dobieraj rekwizyty tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy. Jeżeli wiesz jak wykorzystać niestandardowe elementy itp. go for it!

Najważniejsze jednak, aby w tle widz nie musiał podziwiać uroków Twojego mieszkania, chyba że taka jest tematyka twojej produkcji.

Opracowanie: Sshadow, Brickpol
Zdjęcia: pkmovies92