www.wmbf.pl

Pliki cookies są to unikalne pliki tekstowe przechowywane min. na urządzeniu i w przeglądarce internetowej użytkownika, pozwalające stronie na jej sprawne działanie oraz ulepszoną funkcjonalność. Pliki te pozwalają i przechowują podstawowe informacje określające w jaki sposób użytkownik korzysta z portalu, czyt np. wybór języka, status zalogowania i inne spersonalizowane ustawienia. W każdym momencie użytkownik ma prawo do zresetowania plików cookies lub też całkowitego ich usunięcia.

Pliki dzielimy na niezbędne, które są potrzebne do prawidłowego działania pojedyńczych elementów strony, jak i dodatkowe, które są odpowiedzialne za przechowywanie i dbanie o bezpieczeństwo danych wszystkich użytkowników WMBF. Pliki te są również używane w celu zbierania ogólnych statystyk, pozwalających określić w jaki sposób wyświetlane są treści (np. podstorny), w celach statystycznych, czy też marketingowych.

W formularzu rejestracyjnym nadaje się dane do logowania oraz podaje adres email, niezbędne do korzystania z niektórych funkcji strony.

Prywatność i bezpieczeństwo danych jest dla Nas ogromnie ważna, dlatego dbamy o to, aby dostarczać jak najlepszej jakości zabezpieczenia. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje możliwość wglądu do jego udostępnianych treści i danych, jak i możliwość edycji ich poszczególnych poufnych elementów.